Ons team, schooljaar 2020-2021

Managementteam
Monique Ferwerda – irecteur (ma t/m vr) mail mij
Hans van Hest – adjunct-directeur (ma, wo t/m vr) mail mij
Romy Kraaijeveld – teamleider (ma t/m vr) mail mij
Joyce den Bruigom – teamleider (ma t/m wo) mail mij

Interne begeleiding/zorgcoördinatie
Anna Marije Szekeres (groep 1 t/m 4) (ma, di, do) mail mij
Marieke Lavooij (groep 5 t/m 8) (ma, di, do)  mail mij

Groepsleerkrachten:
Onderbouw (groep 1 t/m 3), teamleider: Joyce den Bruigom
Groep 1/2A: Melissa (ma t/m wo), Marleen (do, vr)
Groep 1/2B: Marleen (ma, di), Bianca K. (wo t/m vr)
Groep 1/2C: Jolanda (ma t/m vr)
Groep 1/2E: Petra P. (ma t/m wo), Sjoukje (ma t/m do), Charlotte (do, vr)
Groep 1/2F: Joyce (ma, di), Wies (wo t/m vr)

Groep 3A: Linda (ma t/m vr)
Groep 3B: Daisy (ma t/m wo), Joly (do, vr).
Groep 3C: Joery (ma t/m vr)

Bovenbouw (groep 4 t/m 8), teamleider: Romy Kraaijeveld
Groep 4A: Katinka (ma, di, vr), Samantha (wo, do)
Groep 4B: Monique (di t/m vr), Samantha (ma, vr)
Groep 4C: Anouk (ma t/m wo), Winnie (do, vr)

Groep 5A: Femke (ma, di, do, vr), Winnie (wo)
Groep 5B: Tamara (ma t/m vr)

Groep 6A: Marijke (ma t/m vr)
Groep 6B: Debby (ma, di, do), Dick (wo, vr)

Groep 7A: Vallerie (ma, di), Rianne (wo t/m vr)
Groep 7B: Bianca (ma t/m vr)

Groep 8A: Leila (ma t/m wo), Romy (do en vr)
Groep 8B: Amber (ma t/m vr)

Vakspecialisten
Daltoncoördinator: Leila Kroesen
ICT-coördinator: Joery van der Maas
Rekenspecialist: Linda van Eijkelenborg
Cultuurcoördinator: Bianca Scherpenisse
Interim leerkracht specialist: Dick van der Maal
Taalspecialist (i.o.): Bianca Scherpenisse

Starterscoach, schoolopleider, talentenlab.
Starterscoach: Lotte Boxem
Schoolopleider: Romy Kraaijeveld

MR
De MR bestaat uit een drietal ouders en drie teamleden die samen de directie controleren en adviseren. Namens het team nemen Joly van Meurs, Linda van Eijkelenborg en Amber de Ruiter zitting in de MR.

Onderwijsondersteunend personeel
Onderwijsassistent: Liesbeth Dusseljee (maandag t/m vrijdag)
Conciërge: Sandra Koops (maandag t/m vrijdag)
Administratief medewerker: Luzelena Carerro (ma, di, do, vr)
Remedial Teacher (vrijwillig): Erwin (dinsdag en donderdag)
Conciërge (vrijwillig): John (maandag)
Vakleerkracht gymnastiek: Meester Wim (do)
Vakleerkracht gymnastiek: Meester Michiel (do, vr)
Vakleerkracht gymnastiek: Meester Randy (do)

LET OP: Onze groepen 5 t/m 8 zitten vol. U kunt zich voor deze leerjaren niet meer aanmelden.