Ons team

Managementsteam (MT)

 

 

Monique Ferwerda
Directeur
(ma-vr)
mail Monique


Hans van Hest
Adjunct-directeur
(ma-vr)
mail Hans

   


Joyce den Bruigom
Teamleider OB
(groep 1-4)
(ma-wo)
mail Joyce


Jordi Hartman
Teamleider BB
(groep 5-8)
(ma-vr)
mail Jordi

   

 

Vakspecialisten
Daltoncoördinator: Jordi Hartman
ICT-coördinator: Joery van der Maas
Cultuurcoördinator: Jordi Hartman
Rekenspecialist: Linda van Eijkelenborg
Motorisch remedial teacher: Joly van Meurs

Locatie Bosrand

Groep 1/2E


Joyce den Bruigom
maandag t/m woensdag


Juffrouw Marleen
donderdag en vrijdag

Groep 1/2F


Juffrouw Petra
Maandag, dinsdag en vrijdag


Juffrouw Sjoukje
woensdag en donderdag

Groep 3B


Juffrouw Sjoukje
maandag en dinsdag


Juffrouw Joly
woensdag t/m vrijdag

Groep 4B


Juffrouw Tamara
maandag t/m woensdag


Juffrouw Siham
donderdag en vrijdag

Groep 5/6B


Juffrouw Winnie
maandag t/m donderdag


Juffrouw Margret
vrijdag

Groep 7B


Juffrouw Amber
maandag t/m vrijdag

 

Groep 8B


Meester Jordi
maandag t/m vrijdag

 

Locatie Bosrand

Groep 1/2A


Juffrouw Liesbeth
maandag t/m woensdag


Juffrouw Tamara
donderdag en vrijdag

Groep 1/2B


Juffrouw Marleen
Maandag en dinsdag


Juffrouw Alessandra
woensdag t/m vrijdag

Groep 1/2C


Juffrouw Jolanda
maandag t/m vrijdag

 

Groep 3C


Juffrouw Linda
maandag t/m donderdag


Juffrouw Anke
vrijdag

Groep 3/4A


Meester Joery
maandag t/m vrijdag
 
Groep 4C
Juffrouw Anouk
maandag t/m woensdag

Juffrouw Romy
donderdag en vrijdag
Groep 5C
Juffrouw Samantha
ma, di, wo, vr


Juffrouw Jiska
donderdag

Groep 5/6A


Juffrouw Marijke
maandag t/m vrijdag
 
Groep 6A


Juffrouw Leila 
maandag t/m vrijdag

 
Groep 7A
Juffrouw Rianne
ma, wo, vr

Juffrouw Anke
dinsdag en woensdag
Groep 8A


Juffrouw Marisa
maandag t/m vrijdag

 

Interne begeleiding

Marlous Vrijmoed
(dinsdag t/m vrijdag)

Margret Jonkers
(maandag t/m donderdag)

 

Anke Boersma
(maandag en woensdag)

 

Onderwijsondersteunend personeel

Onderwijsassistent: Juffrouw Liesbeth (maandag t/m vrijdag)
Schoolassisitent: Juffrouw Seriana (dinsdag t/m vrijdag)
Conciërge: Juffrouw Sandra (maandag t/m vrijdag)
Remedial Teacher (vrijwillig): Meester Erwin (dinsdag en donderdag)
Conciërge (vrijwillig): Meester John (maandag)
Vakleerkracht gymnastiek: Meester Willard (ma, wo, do, vr)
Vakleerkracht gymnastiek: Meester Wim (ma, wo, do, vr)
Administratief medewerker: Juffrouw Luz Elena Carerro (ma, di, do, vr)